Sähköposti: pas@pas.ee
Puhelin: +372 5855 8864

Plado Art Services uus kontor ja ladu

Ruumipuudus – see on ühest küljest kindlasti loovust ja nutikust arendav, kui tuleb kõikide tööde ja tegemistega hakkama saada väiksemal pinnal kui sooviks, samas aga on oluliseks takistuseks arengule ja kasvule. Nii otsustasimegi, et ruumi peab juurde tulema.

2018 aasta varakevadel sai sõlmitud leping uue valmiva stock-office tüüpi lao- ja kontoriruumide rentimiseks alates kesksuvest.

Kuna hoone oli alles valmimisjärgus, siis saime arendaja ja ehitajaga otsida just meile kõige sobivamaid lahendusi ja viimistleda ruumid vastavalt meie erivajadustele.

Maja sai valmis juuli teises pooles ja meie suur kolimine toimus juulikuu viimastel päevadel.

Tagantjärele vaadates, nüüd kui ladu ja kontor on nö. ’fully operational’, võib öelda, et suurimaks väljakutseks kujunes mitte niivõrd igapäeva töö kvaliteedi tagamine, kuivõrd pidevalt suureneva tööde hulga ärategemise kõrvalt leida lisaaega lao ja kontori sisustamiseks.

Igal juhul oleme tänaseks suure enamuse sisustamisega ühele poole saanud ja keskendume uutele väljakutsetele, mis uue ja suurema ruumiga tekkinud on.

Ladustamine on nüüd muutunud oluliselt suurema tähtsusega osaks meie ettevõttes. Suurematesse ruumidesse mahub palju rohkem asju sisse, seega ladustamisteenus ja temperatuuriladu on meie uued teenused, mida agaralt klientidele pakkuda.

Kulgeme tõeliselt põnevas etapis oma teekonnal ja ootame huviga milline on järgmine väljakutse.

Suur tänu meie suurepärasele partnerile Eigole Kassi tn. 4, meie eelmisele üürileandjale, kelle abil meie väike ettevõte alustas oma teekonda ja korraliku tuule tiibadesse sai. Aitäh!

Ahjaa, meie uus aadress ka ikka:

Sinilille tee 6,

75312 Peetri, Rae vald

2. maja, boks 12

20. lokakuun 2018

Jätä palaute

 

     

    Palautenne on meille tärkeä!
    Kuvakaa miten piditte yhteistyöstämme, että saisimme kehittää paremmaksi (että saisimme kehittää edelleen ja iloita tyydyväisydestänne.

    Lisa faili