E-mail: raivo@pas.ee
Telefon: +372 5770 3776

PAKKEKASTIDE EHITUS

Teenused_KastSaadetise terve ja muutusteta püsimise eelduseks transpordi käigus on sobiv ja põhjalikult läbi mõeldud pakend.

Oluline on valida pakendi tüüp ja materjalid pakkimiseks lähtuvalt veoviisist, marsruudist, ajast ja saadetise eripäradest tingitud nõuetest.

Meie lähtumegi nimetatud tingimustest, et pakkuda parimaid võimalikke lahendusi tagamaks stabiilset ja turvalist keskkonda saadetisele.

Meie kogemused väga erinevate esemete pakkimisel nagu näiteks mootorrattad, klaverid ja suurte väärtustega kunstiteosed, annavad kliendile garantii, et meie lahendus, ükskõik millisele pakkimise küsimusele, on parim, turvalisim ja ka majanduslikus mõttes kõige mõistlikum.

Võimalusi erinevate kastide ja pakendite tüüpidele on lugematul arvul. Allpool on kirjeldatud vaid mõned tavapärasemad lahendused.

Kombineerides erinevaid pakendeid ja materjale saame pakkuda täpselt sellist kasti, pakendit ja pakkimisviisi nagu konkreetsel juhul vaja on. Palun võtke meiega ühendust ja me leiame just Teile sobilikku lahenduse.

Küsi pakkumist!

 

  Kontaktnimi*

  Kontakttelefon*

  Kontakt E-kiri*

  Kontaktaadress

  Ettevõtte/asutuse nimi

  Lisa fail

  1. Pakkekasti tüüp*

  Pakitava objekti mõõtmed (cm)*

  Pakitavate objektide arv (tk)*

  Objekti kaal (kg)

  2. Pakkekasti tüüp

  Pakitava objekti mõõtmed (cm)

  Pakitavate objektide arv (tk)

  Objekti kaal (kg)

  3. Pakkekasti tüüp

  Pakitava objekti mõõtmed (cm)

  Pakitavate objektide arv (tk)

  Objekti kaal (kg)

  4. Pakkekasti tüüp

  Pakitava objekti mõõtmed (cm)

  Pakitavate objektide arv (tk)

  Objekti kaal (kg)

  Palun lisada siia ülejäänud info ja spetsiifilised detailid, mis puudutavad pakitavaid objekte, erisoove ja nõudeid, ajakava ja muud sellist informatsiooni, mida eelnevas vormis ei ole märgitud:

  LAINEPAPIST KAST

  Lainepapist kaste on saadaval standardmõõtmetega ja vajadusel ehitame täpselt vajalike mõõtmetega kasti, kasutades selleks 5-kihilist, 3-kihilist ja ka 2-kihilist lainepappi. Lainepappkasti eelisteks on odav hind ja kerge kaal. Lainepapi puudusteks on materjali kerge rebenemine ja niiskuse imamise oht, samuti ei kannata lainepapp tugevamaid lööke, põrutust ja suuremaid raskuseid.

  Lainepappkasti saab edukalt kombineerida erinevate pehmendusmaterjalidega, et saavutada õrnemate esemete parem põrutus ja vibratsioonikindlus.

  PAKSUST LAINEPAPIST KAST

  Paksust lainepapist kast tehakse 7 kihilisest lainepapist, mille paksus on 15 mm. Sellised kastid on nagu lainepapist kastidki väga kerged ja lihtsalt valmistatavad võrreldes täispuidust ja vineerist kastidega. 7-kihilisest lainepapist kast on märksa tugevam ja vastupidavam löökidele, põrutusele ja kukkumisele, samuti saab sellisesse kasti panna märksa raskemaid esemeid, ilma deformeerumist või purunemist kartmata. Kasti saab edukalt kasutada lennutranspordil, kus transpordihinna määramisel on oluline osa saadetise kaalul.

  LIHTNE VINEERKAST

  Vineerist kastide kasutusvõimalused on väga laialdased. Kuna vineerkast on tugev ja ka suuremate mõõtude juures võrdlemisi jäik, saab seda kasutada õrnade ja stabiilset keskkonda vajavate esemete pakkimiseks ja transportimiseks.

  Lihtne vineerkast on tavapäraseks pakendiks skulptuuridele, maalidele, rasketele ja õrnadele esemetele nagu näiteks klaverid, elektroonikaseadmed, kuid ka samuti näiteks suuremate loomade transpordikastideks.

  Vineerkasti ehitamisviisid ja lahendused on niivõrd laialdased, et need sobivad peaaegu kõikide kaupade transpordiks, ladustamiseks ja miks mitte ka eksponeerimiseks.

  Erinevate pakkematerjalidega kombineerides, saab kasutada vineerkaste ka kõige tundlikema kaupade turvaliseks pakkimiseks ja transpordiks.

  MUUSEUMISTANDARDI KAST

  Kunsti pakkimine transpordiks on väga oluline osa kunstiveost. Pakkimise kvaliteedist, materjalide ja pakendi valikust sõltub teose tervena ja parimas konditsioonis jõudmine sihtkohta. Selletõttu ongi välja töötatud nö. kokkuleppeline kontseptsioon muuseumi standardi kastist. Kasti ehitamiseks ja sisu kaitseks kasutatavad materjalid võivad küll maailmas piirkonniti erineda, kuid muuseumikasti põhiliseks eelduseks on see , et ta peab kunstiteost maksimaalselt kaitsma põrutuste, vibratsiooni, temperatuuri- ja niiskuse kõikumise vastu.

  KLIIMAKAST

  Kliimakast on veelgi täpsemaid kliimatingimusi vajavate objektide pakkimiseks ja transpordiks kasutatav muuseumistandardi kast.

  Kliimakasti ehitamisel kasutatakse mitmekihilisi temperatuuri ja niiskust tõkestavaid materjale, tihti ehitatakse kliimakastid ka kahest teineteise sisse käivast kastist koosneva süsteemina. Kliimakasti iga detail täidab oma kindlat ülesannet ja tagab saadetise transpordikeskkonna stabiilsust. Kliimakasti täpne ehitus sõltub paljus ka sellest milline on planeeritav saadetise marsruut ja viis.

  Kliimakaste kasutatakse võrdlemisi palju lennutranspordis, kuna lennuki kaubaruumis on keeruline tagada kindlat sobilikku temperatuuri- ja niiskustaset.

  REISIRAAM

  Reisiraam on lihtne ja võrdlemisi kerge alternatiiv suuremate maalide, skulptuuride ja installatsioonide, kuid miks mitte ka elektroonikaseadmete, klaverite ja muude esemete lühimaaliseks transpordiks ja ladustamiseks. Reisiraami eesmärk on tagada saadetise turvalisus, kaitse väliskeskkonnast tuleva tolmu ja muude tegurite eest ning on saadetisele tugevust ja kaitset pakkuvaks ümbriseks. Tihti kasutatakse reisiraame neid kombineerides teiste kastitüüpidega, näiteks kipsraamiga maalid riputatakse reisiraami ja seejärel pakitakse muuseumikasti.