E-mail: pas@pas.ee
Telefon: +372 5855 8864

Ladustamine küttega ja turvalises laos Tallinna servas.

Ladustamine, terminaliteenused, laoteenused Tallinnas.

Rõõm on kuulutada, et meie ladu on valmis ja otsime nüüd aktiivselt huvilisi, kellele pakuvad huvi la0teenus ning terminaliteenus  Tallinnas ja selle ümbruses, aga miks mitte ka mujalt Eestimaalt.

Plado Art Services ladu TallinnasMeie ladu asub kinnisel territooriumil ja on hoolega valvatud turvafirma poolt. Ladustatava kauba säilimiseks on kasutusele võetud kõik vajalikud turvalisuse ja ohutuse tagamise abinõud. Ladu ise on köetud aastaringselt ja puhas. Kauba laadimiseks on võimalik kasutada nii estakaadi kui ka laadimist põranda tasapinnal.

Kõik ladustatavad kaubad on kindlustatud laopidaja vastutuskindlustusega ja soovi korral saame sellele lisada veel täiendava ladustamise kindlustuse.

Ladustada saame nii tavapärast alusekaupa, kui ka erikujulisi ja -mõõtmelisi kaupasid ning esemeid. Kui teil on näiteks vaja paigutada lühiajaliselt või pikaajaliselt turvalisse küttega lattu oma jalgratas, mootorratas, mööbel, väiksem ja suurem kodukraam ja ka kontori esemed, liigselt ruumi võtvad tooted ja kaubad, samuti toore ja materjalid, siis andke kindlasti sellest märku ja püüame leida teie soovile kõige optimaalsema lahenduse.

vineerkasti ladustamineSoovi korral toimub teie kauba ladustamine kinnises vineerkonteineris, mille ehitame vastavalt sobiliku suurusega.

Loomulikult saame teid lisaks ladustamisteenusele aidata ka kaupade pakkimise ja markeerimisega, transpordiga ja kõige muu ladustamise juurde kuuluvaga.

Ootame teie küsimusi!

Võta meiega ühendust:

pas@pas.ee

+372 5855 8864

või Facebookis

3. juuni 2019

Jäta tagasiside

 

     

    Teie tagasiside on meile oluline!
    Kirjeldage kuidas meie koostöö teile tundus, et saaksime veel paremaks areneda ja rõõmu tunda Teie rahulolust.

    Lisa fail