E-mail: pas@pas.ee
Telefon: +372 5855 8864

Suur KUNSTIAUTO

Plado Art Services OÜ‘ga  liitus Suur Kunstiauto DAF!

Aasta 2021 algas meie ettevõttele täiesti uuel tasemel. Pikalt planeeritud eesmärk, soetada suur kunstiauto, sai lõpuks reaalsuseks. Kui siiani saime ise pakkuda vaid väiksemate saadetiste transporti ja suuremate mõõtude ja mahtude vedamiseks pidime paluma partnerite abi, siis nüüd on meie transporditeenused oluliselt laienenud.

Transporditeenused

Otse loomulikult vastab meie uus auto kõikidele kunstitranspordi nõuetele ja vajadustele, sealhulgas kliimakontrollitav kaubaruum, kaubaruumi seisusoojendus, õhkvedrustus, pikk 2t tagaluuktõstuk ja GPS reaalajas jälgimissüsteem Euroopas, mis võimaldab lisaks asukohale jälgida ka kliimatingimusi autos ja seda infot hiljem soovi korral taas esitada.

Tänu suurepärasele talvele sellel aastal saime testida uue auto võimekust ka ekstreemsemate temperatuuridega. Kaubaruumi küttesüsteem hoiab stabiilset temperatuuri +20° Celsiuse järgi isegi -25° pakasega, sinna juurde lisades veel liikumisest tekkiva tuulekülma.

Meie esimene välisvisiit uue autoga sai tehtud meie heade naabrite rootslaste juurde Stockholmi, kus saime kohe proovida meie auto maksimaalset mahutavust ja kliimatranspordi võimalusi laevasõidul meritsi.

Muidugi ei reserveeri me oma uut autot vaid kunsti transpordiks ja saame pakkuda transporditeenused kõikidel teistel vedudel, pakkudes nii osakoorem kui ka täiskoorem lahendusi. Erinevad transporditeenused on lisaks kunsti transpordile meie lisaprioriteediks. Näiteks oleme ametlikuks partneriks rahvusvahelisele transpordiettevõttele õrnade meditsiiniseadmete transpordil ja paigaldamisel Balti riikides. Samuti vastavad meie uue auto parameetrid medikamentide veo korraldamiseks.

Ohtralt kilomeetreid ja tugevat tervist meie autole!

Kõik teie päringud on teretulnud:

E-mailiga: pas@pas.ee

Telefoniga: +372 57703776

või läbi FB lehekülje: Facebookis

 

28. veebruar 2021

Jäta tagasiside

 

     

    Teie tagasiside on meile oluline!
    Kirjeldage kuidas meie koostöö teile tundus, et saaksime veel paremaks areneda ja rõõmu tunda Teie rahulolust.

    Lisa fail