E-mail: pas@pas.ee
Telefon: +372 5855 8864

Meie uus ja uhke kunstiauto

Aasta 2016 on meie jaoks väga tähtis!

Valmis sai KUNSTIAUTO!

Kõikidele kunsti transpordi nõuetele vastava auto soetamine on meie plaanides olnud alates ettevõtte loomisest. Planeerimise käigus sai kaalutud mitut erinevat tööversiooni: soetada kasutatud auto, mis ümber ehitada vastavalt vajadustele, soetada kasutatud raamauto, millele ehitada peale uus furgoon või osta uus raamauto, millele ehitada peale kõikidele nõuetele sobiv furgoon. Lõpuks sai valitud viimane, kuid samas ka kõige kulukam lahendus. Ettevalmistused auto soetamiseks võtsid aega veidi vähem kui aasta. Uue raamauto tellimisest kuni auto täieliku valmimiseni kulus pisut üle kuue kuu.

Juunis enne jaanipäeva tegime esimesed testsõidud ja esimene välisriik, mida uue autoga külastasime, oli meie hea naaber Soome. Tänaseks oleme edukalt katsetanud autot erinevates oludes, kaasa arvatud tugeva pakasega ja väga massiivse vihmasajuga ning võime uhkelt öelda, et oleme teinud hea valiku! Ka meie klientidelt on tulnud ainult positiivset vastukaja. Nii et, tuult tiibadesse, meie MASTER!

Me tahame väga tänada meie suurepäraseid abilisi, kelle nõu ja jõu toeta ei oleks me hakkama saanud: Indrek Lään, Ingrid Hindrikson, Jeroen Van Der Hoeven, Kristel ja Margo Lempu, Mart Reinola ning Merle ja Kristjan Pehk. Suur, suur tänu!

 

11. jaanuar 2017

Jäta tagasiside

 

     

    Teie tagasiside on meile oluline!
    Kirjeldage kuidas meie koostöö teile tundus, et saaksime veel paremaks areneda ja rõõmu tunda Teie rahulolust.

    Lisa fail